Zdrajca krzyczy – łapać zdrajców!

Zdrajca krzyczy – łapać zdrajców!

 

Przegląd prasy antypolskiej.

Głównym ośrodkiem siejącym nienawiść w Polsce jest rozgłośnia Radia Maryja, to tam skumulowały się wszystkie Polaków demony i lęki.

Dr. Kawęcki w wywiadzie dla Radia Maryja stwierdził, że na “pojednanie Polaków z Ukraińcami w tej chwili nie ma szans.  Z tekstu wynika, że porozumienie jest możliwe tylko wtedy, gdy Ukraina się ukorzy i padnie na kolana przed pisowską martyrologią.

 – Niezawisłość Ukrainy, bezpieczeństwo Polski i całego regionu zależą w ogromnej mierze od relacji między Kijowem i Warszawą. Ostatnie napięcia pokazują, że nie wszyscy odrobili swoje lekcje z historii. Tylko pełna solidarność pomiędzy Ukrainą i Polską może uchronić nas w przyszłości przed powtórką z tragicznej historii. Donald Tusk

Przewodniczący Rady Europejskiej był autorem już wielu wypowiedzi, które można określić jako antypolskie. To kolejna – stwierdził dr Krzysztof Kawęcki.

Te jego słowa wpisują się w relatywizację tego ludobójstwa, że w zasadzie można powiedzieć, że jedna strona jest winna i druga. On mówi, że obie strony nie obrobiły lekcji historii, że trzeba przezwyciężyć te spory – zaznaczył prezes Prawicy RP.

Przezwyciężyć spory…, to pojęcie jest obce pisowskiej myśli, jedynym możliwym sposobem w ich mniemaniu jest całkowite przyznanie im racji, ukorzenie się i publiczne biczowanie.

Czy władzy marzy się konflikt zbrojny z Ukrainą?

Co zrobiłby PiS, gdyby to ukraiński polityk stawiał takie tezy?

Poseł na sejm RP Dominik Tarczyński – “posłowie Platformy Obywatelskiej nie zgadzają się z zasadami demokratycznymi.”

– Po pierwsze zaczęli z TK. Następnie wykorzystali aborcjonistki, feministki, które chcą mordować dzieci, co też nie wyszło.

Następnie próbowali z niepełnosprawnymi. Niepełnosprawni otrzymali to, czego oczekiwali, czego nie otrzymali za czasów Platformy. Teraz próbują z SN

„Zobaczcie, jak milicja ochraniała Jaggera, gdy był w Warszawie w 1967 r. Nie krył się z tym, on już wtedy służył komunistom. Dziś konstytuował swoje diabelskie dzieło

 Oni wiedzą, że przegrają wybory do Europarlamentu. Gdy Europarlament zostanie przejęty przez demokratycznie wybrane siły, zmieni swoje oblicze. (…) Oto walczymy, walczymy o tożsamość, o przyszłość naszych pokoleń.

Wszystko na opak, kłamstwo na kłamstwie, a na koniec prośba o wsparcie modlitewne

– Musimy z tym walczyć. Po pierwsze modlitwa. Naprawdę proszę o modlitwę, bo mamy bardzo potężne ataki.

Przegląd zamyka Tadeusz Rydzyk, który w ciepłych słowach daje wsparcie “moralne” narodowcom. Tym, którzy wieszali portrety polityków opozycji, tym którzy maszerują w rytm III Rzeszy, pogonią “pedałów” i lewactwo.

Robicie bardzo dużo dobrego. Dla mnie bardzo przykre jest to, że nieraz słyszę ze strony starszych i dorosłych ludzi, mających ambicję bycia w elicie Polski, krytykę tej młodzieży, takie poniewieranie i odbieranie godności tej młodzieży, jest to jakieś nieporozumienie – mówił o. Tadeusz Rydzyk

Na Pańskie ręce chciałbym złożyć serdeczne „Bóg zapłać” za waszą postawę patriotyczną i katolicką. Także na marszach z okazji 11 listopada. Ja się na tych marszach niesamowicie buduję, buduję się tym, jaka jest piękna młodzież.

Bóg, Honor, Ojczyzna! Śmierć wrogom Polski! Ciśnie się na usta pytanie:

Dlaczego władza wraz ze swoim rozdygotanym elektoratem, chce popełnić samobójstwo?

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *