“To co ma i tak spaść, należy popchnąć”

“To co ma i tak spaść, należy popchnąć”

Mateusz Morawiecki w Parlamencie Europejskim dokończył dzieło Waszczykowskiego i doniósł na Polskę totalnie. Widzowie mieli okazję na podstawie wygłaszanych głupot przez Premiera Polski, wyrobić sobie opinię, która określa poziom destrukcji i zakłamania Polski.

Jest czas niuansowania, czas symetryzowania i jest czas nadzwyczajny, w którym dotychczasowe prawa i zasady nie działają, są zawieszone w próżni lub działają na szkodę tych, których z założenia mają chronić.

Sartre powiedział, że: „człowiek jest skazany na to, by być wolnym” i że raz rzucony w Świat jest odpowiedzialny za ślady w nurcie życia, które zostawia swoimi decyzjami, że bierze na siebie odpowiedzialność za rzeczy dobre i złe, które czyn.

Kaczyński stworzył unikalny zbiór cudaków, żyjących w mrocznej krainie spisków, zdrad i bliżej nieokreślonych zamachowców. Dał im zielone światło, aby mogli defraudować państwowe pieniądze, zatrudniać rodziny, kręcić lokalne biznesy i brać nagrody. Dzięki temu polityczni niewolnicy nie mają wyjścia, wiedzą, że gdy stracą władzę, to stracą też wolność i właśnie dlatego są tak niebezpieczni.

To środowisko jest skażone pogańskim katolicyzmem, który przerodził się w sektę, w której każdy, kto myśli inaczej niż władza, z natury swojej jest jej wrogiem.

Premier był łaskawy zwrócić uwagę na to, że w sądach zasiadają komunistyczni sędziowie, zapominał przy tym, że PiS to partia typowo komunistyczna.

Cechami przodującymi i powszechnymi w środowisku władzy jest brak sumienia i kręgosłupa moralnego oraz umiejętność łgania na zawołanie na dowolny temat. Nad tymi wszystkimi świństwami, unosi się katolicki krzyż, duch Katechizmu, Jana Pawła II i niebiańskiej pary królewskiej.

Obecna władza, to postsocjalistyczni kacykowie, kułacy, powiatowi myśliwi, leśnicy. Łączy ich wspólna cecha — kółka różańcowe, wiejskie parafie, wspólnoty, dla których odpusty, komunia i inne katolickie obyczaje, to główny motyw spędzania wolnego czasu.

Pisowscy politycy wraz ze swoim elektoratem stanęli przed nie lada wyzwaniem, muszą zmierzyć się z kłamstwami, którymi karmili Polaków.

– Jeżdżę po Polsce, spotykam się z ludźmi i widzę, jakie są nastroje. Ludziom podoba się to, co robi Prawo i Sprawiedliwość, popierają nasze reformy i chcą, żeby Polska się rozwijała i była bezpieczna. – powiedziała Beata Szydło

ZOBACZ!

Szydło: przez rządy PO i PSL Polacy stracili ok. 340 mld zł!

 

Minusem dobrobytu demokracji jest utrata czujności i wiara, w to, że demokracja się sama obroni, że nasza strefa komfortu nie zostanie naruszona. Problem w tym, że ona już dawno została naruszona, ale społeczeństwo tak do końca jeszcze tego nie rozumie.

W budżecie [poprzedniego rządu – red.] zostały zaznaczone z zakładką środki w wysokości ok. 658 mln zł. Gdzie one są? Nie wiem, w jaki sposób miały być wydawane, ale […] Platforma przegrała wybory i pieniądze znikły – powiedziała

Zniszczenie struktur państwa i kradzież środków publicznych było zaplanowane. Polska dostała się w ręce przestępców, którzy wymyślili sposób na zrobienie przekrętu, jakiego jeszcze nie było. Zrobili skok na państwo. Wraz z błogosławieństwem katolickich kapłanów, posłużyli się patriotyczno-religijnym kłamstwem. Zatrudnili polityków — słupów, którym płacą pod stołem, aby ci zgłaszali projekty poselskie, dzięki którym rozwalili Polskę.

Sprawą nadrzędną jest to, aby PiS został zdelegalizowany.

Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Konstytucja.

Please follow and like us:

Facebook Comments

2 thoughts on ““To co ma i tak spaść, należy popchnąć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *