PiS jest jak “ruska” Matrioszka

PiS jest jak “ruska” Matrioszka

Wygląda na to, że scenariusz dla Polski został napisany od nowa. Dzięki zdecydowanym dzianiom komunistycznych prokuratorów sytuacja opanowana, nikt nam już nie podskoczy. Władza jest scentralizowana, a przepaska z Temidy została zdarta rękami komunistów.
Witamy w środku Europy.

Gadającemu w mediach pisowcowi wydaje się, że jak zamknie oczy to go nie widać i nie słychać. W portalu Onet ukazał się tekst, z którego wynikało, że Prezydent i Premier Polski są w USA personami non grata na co PiS mówi pomidor, nasze stosunki z USA są super hiper okej.

Kuriozalna sytuacja. Kaczyński izoluje Polskę od świata i prowadzi nieustającą kampanię wyborczą, zaspakaja potrzebę zemsty, odwetu za lata bycia w opozycji. Osłabienie wizerunku Polski, to słabsza pozycja u naszych kluczowych partnerów Unii i USA, a im nasz kraj jest słabszy, tym lepiej dla Putina.

Kto odpowiada za rozkład Wojska Polskiego, Wywiadu, Wymiaru Sprawiedliwości?

Nasze położenie geograficzne może być korzyścią albo stratą. Polska to graj graniczny między wschodem a zachodem i to nie jest tak, że można sobie gadać, co ślina na język przyniesie o chwale swojego narodu, bo inne narody również posiadają swoją prywatną dumę narodową. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi…

Obóz władzy ma poważne kłopoty. Zaprzeczanie faktom ma swój kres, a przyciśnięty do muru krętacz z resortami siłowymi w ręku jest nieobliczalny. Kaczyński stworzył organizm partyjny, którego kręgosłupem są obyczajowe i finansowe haki, a z pojawiających się informacji wynika, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Opada zasłona kłamstw, jakimi Kaczyński ze swoimi pomagierami karmi Polaków. Szambo zostało napełnione, więc będzie wybijać, a to dopiero początek, bo PiS zaraża i przyciąga do siebie element antydemokratyczny, tuli lęki antysemitów, narodowych katolików i daje zarobić swoim. To się musi źle skończyć i tym razem się nie uda. Powiatowa „kacykowatość” w wykonaniu ludzie bez wszelkiej moralności, prędzej czy później musi doprowadzić do zderzenia się z rzeczywistością.

Wyrzucony z PiS Karol Rajewski: Te rządy to ściema

Dlaczego został pan wyrzucony z PiS-u? 

Najpierw próbowano wymusić na mnie odstąpienie od suwerennej decyzji radnych opozycyjnych, którzy podjęli uchwałę o likwidacji 5 nierentownych placówek oświatowych w gminie. Ja się na to nie zgodziłem, bo nie mogę wchodzić w kompetencje rady. O blokowaniu takich decyzji może decydować tylko kurator. Na miejsce przyjechał poseł PiS Marek Matuszewski i prosił, abym powiedział w Telewizji Narodowej, że PSL-owcy mnie w to wkręcili. Na to też się nie zgodziłem, więc poseł wyrzucił mnie z PiS-u. 

 Ja mam nadzieję, że obłuda jednak ma granice. Nie można niszczyć Polski, ludzie umierali za to, żeby w naszym kraju była demokracja

Powiadają też że pierwszy milion trzeba ukraść a potem można rżnąć narodowego świętoszka, co to żadnej korupcji się nie kłania za to chłonie ile fabryka da i tak działał od początki PiS. W cieniu zamachu smoleńskiego i rodzimych awantur, świętoszkowaci politycy Prawa i Sprawiedliwości kradną.

– Jarosław Kaczyński to typowy przypadek tego złodzieja, który ucieka krzycząc „łapać złodzieja”, żeby odwrócić od siebie uwagę. Prawo łamie Kaczyński i wszyscy, którzy mu się wysługują. Włodzimierz Cimoszewicz

Dietrich Eckhart ideolog NSDAP głosił, że komuniści i Żydzi zawiązali spisek przeciwko narodowi niemieckiemu, nawoływał,  aby Niemcy wstali z kolan, do tego dodać propagandę III rzeszy i słyszymy rodzimy obóz władzy.

Prawda, że brzmi swojsko?

Każdy zbiornik ma swoja pojemność.

– Za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz powinni siedzieć – prof. Kazimierz Kik, politolog i historyk. – PiS zburzy wszystkie świętości i wartości, by przeforsować interesy Jarosława Kaczyńskiego.

PIS obalił Sądy, wymienia kadry, zrywa ciągłość instytucjonalną na wszystkich szczebla drabiny państwowej. Obsadza stanowiska aparatczykami bez wiedzy i kwalifikacji za to z rodzonymi koneksjami, mają być wierni i bierni, bo za to są sowicie wynagradzani.

Do czasu,

w którym kurtyna kłamstw opadnie z hukiem.

Z polskim rządem prowadzona jest wojna informacyjna za pomocą „fake newsów”. Wtorkowe doniesienia portalu Onet.pl były bardzo dobrze przygotowaną operacją uderzenia w rząd – powiedział dzisiaj szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Radio Maryja 

Ta wojna odbywa się zbiorowym pisowskim umyśle.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *