To wyborcy PiS rozniosą tę władzę na strzępy

To wyborcy PiS rozniosą tę władzę na strzępy

Za to kłamstwo, w które uwierzyli i ośmieszenie, za to, że zostali brzydko użyci — oszukani w perfidny sposób na religię i zamach bombowy z powodu zwykłej chciwości. Są dwa wyjścia albo pozwolicie, aby Was dalej władza dymała na wszystkie sposoby, albo możecie udać się na miesięcznicę. Wybuchające afery finansowo-obyczajowe w MON i Służbach, z powodów zdroworozsądkowych muszą budzić niepokój. Jakby na to nie patrzeć, to władza naraziła Polskę na infiltrację przez obcy wywiad i rozdaje państwowe fundusze podejrzanym organizacją. Państwowi urzędnicy żyją jak rozpasani nuworysze z publicznych pieniędzy.

I kłamią na każdym kroku.

No dobra, ale co po PiS?

Prawo i Sprawiedliwość odchodzi w przeszłość. Kaczyński w najbliższym czasie nie będzie miał nic do powiedzenia. Kontrolę przejmą kolejni, jeszcze bardziej bezwzględni ludzie.

Skąd się biorą kadry PiS? Kto tak naprawdę kształtuje temu środowisku zbiorową pamięć? Kto wszczepia im lęki i nienawiść? Dzięki której instytucji i jej autorytetowi Kaczyński doszedł do władzy? Która organizacja w wyniku podpisania umowy międzynarodowej usankcjonowała III Rzeszę? Jakie środowiska napędzają antysemityzm, szowinizm, cynizm? Diagnoza w każdym schorzeniu jest miarą sukcesu wyzdrowienia. W przypadku PiS albo będzie właściwa, albo nie będzie Polski w strukturach międzynarodowych, bo nikt nie ma obowiązku zadawania się z partnerami, którzy są fałszywi, nie dotrzymują umów i są pazerni na nie swoją kasę.

Politycy muszą przyjąć do wiadomości, że jedną z konsekwencji rządów PiS jest utrata zaufania do klasy politycznej i Kościoła Katolickiego, który nie wywinie się z kolejnej Targowicy jakiej dopuścił się dzieląc Polskę pod Smoleńskim krzyżem.

Skoro obecna Konstytucja pozwoliła na wrogie przejęcie Polski, to trzeba ją ustalić z Suwerenem na nowo.

Jak? Szybko i skutecznie.

Rząd organizuje ogólnopolską dyskusję o Konstytucji i zarządza referendum, po którym rozpisuje wybory. Dzięki nowej umowie można wykreślić wszystkie gnioty PiS-u i rozwiązać Konkordat.

Wiśta wio łatwo powiedzieć.

Wbrew pozorom argumenty za tym, aby zerwać Konkordat, są proste do interpretacji, a sama umowa łamie konstytucję. Polski kler nie realizuje nauk Jezusa, na które się powołuje, ignoruje Papieża, firmuje sekty charyzmatycznie, jest zależny od Rydzyka i mają problemy z pedofilią w swoich szeregach, których PiS chroni nie publikując ich nazwisk rejestrze.

Skąd wiesz, że Twoje dziecko nie jest własnie molestowane przez zboczeńca w sutannie?

Skoro za 50 złotych można rozwalić Trójpodział władzy, to co można rozwalić za klikę pedofilii – księży katolickich?

Jedno jest pewne, Kościół molestuje umysły dzieci w szkole i przedszkolu religią.

Na łamach serwisu Edux.pl w 2015 roku zamieszczono taki o to scenariusz dla przedszkolaków:

Autorem jest nauczyciel muzyki i religii.
Aż trzęsą ci się nogi
Bezpośrednio po wejściu biskupa przedszkolaki i szkolny zespół muzyczny śpiewają m.in.:
Przedszkolak
Bo biskup nasz kochany
Zawita w nasze progi!
Och, radość to ogromna!
Przedszkolak 1
– Aż trzęsą ci się nogi!
Przedszkolak 2
Oj, troszkę to się boję,
Bo nasza przedszkolna grupa,
Jeszcze nie miała zaszczytu
Gościć księdza biskupa.

Przedszkolak 2:
A biskup, to właściwie –
Czym się na co dzień zajmuje?
Uczeń 1: Ksiądz biskup drogie dzieci, ma bardzo ważne zadanie:
On uczy nas słowem i życiem, czym Boga jest miłowanie.
Uczeń 2: Będąc blisko Jezusa Króla i Pana naszego,
Wskazuje drogę do Ojca – Tatusia niebieskiego.
Piosenka: ABBA TATUSIU
Abba, Abbba Tatusiu
Ja dziś wołam ciebie,
Abba, Abba Tatusiu
Kochany Ojcze w niebie.

Przedszkolak 8:
I przyznać się musimy,
Nie idzie nam rymowanie,
Dlatego zamiast mówienia
Śpiewamy z pokazywaniem.

Piosenki z pokazywaniem:

KTO STWORZYŁ?
1. Kto stworzył fruwające ptaszki, fruwające ptaszki, fruwające ptaszki
Kto stworzył fruwające ptaszki – Nasz Ojciec Bóg!
2. Kto stworzył mrugające gwiazdki …
3. Kto stworzył falujące morze …
4. Kto stworzył ciebie i mnie …
5. Kto stworzył fruwające ptaszki, mrugające gwiazdki, falujące morze,
Kto stworzył ciebie i mnie – Nasz Ojciec Bóg!

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE

Bądź z nami w kontakcie, Panie Boże,
Choć szatan robi nam zwarcie,
Niech iskra miłości przez nas przepłynie
Zapłoną nasze latarnie nasze latarnie.

PANIE BOŻE DLA CIEBIE ŚPIEWAM

Panie Boże, dla Ciebie śpiewam i klaszcze w moje tłuste łapki,
Panie Boże posłuchaj jak śpiewam i zobacz jaki jestem śliczny.
Chcę Ci dziękować Boże drogi, za obie moje krzywe nogi
i za piegi, za buźkę pyzatą i za to, że jesteś moim Tatą!

Ludzie są ślepi na fakty negatywnego oddziaływania Kościelnych nauk. Jakie są skutki kościelnej edukacji? Dlaczego Kościół musi zabiegać prawem świeckim aby jego owieczki nie robiły aborcji, nie poddawali się in vitro?  Musi bo oszukuje swoich wyznawców. Biblia mówi na temat płodu w jasny sposób, od kiedy zaczyna się człowiek i jakie są konsekwencje obumarcia płodu.

Katolickie brednie o aborcji

 

Szkoła nie jest miejscem do nauczania mitów religijnych. Kościół Katolicki, Rydzyk, charyzmatycy i sekta smoleńska nie krzewią chrystianizmu, tylko katolicyzm, a to zasadnicza różnica. Ojcowie Kościoła i twórcy katechizmu z premedytacją zmienili dekalog, wyrzucając fragment o tym, że czczenie obrazów, figur stawiania pomników “świętych” jest grzechem bałwochwalstwa. Dla osoby wierzącej w Boga to poważne kłamstwo i może mieć wpływ na zbawienie, bo wiara to nie naiwność, tylko znajomość pism.

Katolicka wersja katechetyczna:

  1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
  2. Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.
  3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
  4. Czcij ojca swego i matkę swoją.
  5. Nie zabijaj.
  6. Nie cudzołóż.
  7. Nie kradnij.
  8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
  9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
  10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Wersja biblijna:

Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał, i nie będziesz im służył, gdyż ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a okazuje łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 
2 Mojż. 20:4-6 (por. Wj 20,4-6 BT) 

Często pada zarzut, że to jest czepianie się, nieuprawnione interpretowanie pism, atak na Boga. Nie jest atakiem krytyka kłamstw zwłaszcza w sferze wiedzy, którą księża wkładają do głowy, przyszłym charyzmatykom, antyaborcjonistom, antyszczepionkowcom ze zbiorowym antyrozumem, który reaguje w wyuczony sposób.

Prawda się sama obroni dla katolika po śmierci, a dla ateisty nie będzie to miało żadnego znaczenia i to jest ta różnica, której nikt nie jest w stanie udowodnić. Skoro instytucja religijna łamie własny status, to jaki to nauczyciel i mąż zaufania? Z jednej strony jesteśmy atakowani przez sekty charyzmatyków, wyznawców teorii zamachowych z drugiej strony kto by się przejmował religijnym gadaniem.

Czy aby na pewno?

Skoro Kościół chce narzucić swoje nauki hurtem całej Polsce, to trzeba sprawdzić, jakie sam wydaje owoce i jakie korzyści wymierne płyną dla Polski. Kto wychował te „Zdradzieckie Mordy” i które to owieczki? Do jakiego stada należą? Pierwszych, czy drugich owiec? Czy to normalne, aby wierny syn Kościoła i brat w wierze Tadeusza Rydzyka, który co tydzień na łamach Radia Maryja — katolickiego głosu w każdym domu — rozdzierał szaty za biedną okradaną Polskę, sam okradł państwo na karty kredytowe? Tak dział kościelną edukacją?

Coś tu nie działa, a ma zadziałać na młodym umyśle?

Trzeba uznać, że umowa z instytucją, która nie ma predyspozycji do tego, aby narzucać młodym dzieciom jedno z tysięcy wyznań religijnych istniejących na świecie, jest szkodliwa społecznie. Potwierdza to PiS i biskupi.

Konkordat ponad konstytucją?

Konkordat przede wszystkim zagwarantował dotychczasowe zdobycze Kościoła, uzyskane pierwotnie niekiedy praeter legem, by nie rzec – contra legem, jak w przypadku nauczania religii w przedszkolach i szkołach.  

Otwarta pozostaje zwłaszcza kwestia konstytucyjności treści oraz trybu ratyfikacji konkordatu.  Treść jego preambuły wyraźnie dowartościowuje katolików oraz ich Kościół. Podkreśla się w niej posłannictwo Kościoła katolickiego. 

Minione dziesięciolecie dowiodło, że niektóre postanowienia konkordatu stały się podstawą dla dalszej konfesjonalizacji państwa

Minister Anna Zalewska chce, aby katecheci byli wychowawcami klas. „Na potrzebę zmiany przepisu w tym zakresie wielokrotnie wskazywali przedstawiciele Kościołów i innych związków wyznaniowych prowadzących nauczanie religii w szkołach”. Kompletna i bardzo niebezpieczna bzdura, katecheci nie mają takich kwalifikacji i mieć ich nie będą, bo nauczają o mitach religijnych w katolickiej wersji. Z uwagi na powszechny lęk przed opinią Kościoła, katecheci nie podlegają nadzorowi dyrektorów czy kuratorium. Lekcje religii to jedyny przedmiot w szkole, który nie jest objęty redukcją liczby godzin, a wręcz przeciwnie ich ilość rośnie.

Poleca tekst Krzysztofa Siwka na FB

i Twitterze

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *