“Głupcy dzielą się na dyletantów i fachowców.” PiS trafił kumulację.

“Głupcy dzielą się na dyletantów i fachowców.” PiS trafił kumulację.

Efekty polityki Kaczyńskiego zapierają dech w piersi. W ciągu dwóch lat zrujnowali swoim fałszywym patriotyzmem kraj. Przez osiem lat co dziesiątego każdego miesiąca zdradzają państwo Polskie na Krakowskim Przedmieściu. Z tragicznej śmierci państwowych urzędników zrobili sektę i trampolinę do władzy. Politycy PiS oszukują Polaków, stworzyli piramidę kłamstw, pod których przykrywką okradają Polskę z godności i pieniędzy.

Kłamią, są obnażani i kłamią dalej.

Nie można być tak oślepionym przez patriotyzm, by nie widzieć rzeczywistości.

Zło jest złem, obojętnie kto je wyrządza czy wypowiada.  

Malcolm X

Malcolm X nie znał Rydzyka i Kaczyńskiego, którzy  to w pocie czoła pracują, aby na miejscu dobra postawić zło. Gra, którą prowadzi Kaczyński, już się źle skończyła. Nie do końca jednak to dociera do świadomości Suwerena. PiS-owi skończyło się smoleńskie paliwo, po ośmiu latach snucia idiotycznych teorii zamachowych, prawdziwi zdrajcy sami się ujawnili. Okrutna pisowska gra katastrofą w Smoleńsku, to pełny opis katolickiej moralności Prawa i Sprawiedliwości.


Prawdziwe dowody to takie, które pasują do naszej prawdy. Natomiast brak dowodów na potwierdzenie naszej prawdy, są dowodem na to, że zostały one zniszczone przez zamachowców, a to z kolei potwierdza ZAMACH.

Od ośmiu lat Kaczyński z Macierewiczem robią z wyznawców sekty smoleńskiej idiotów, wciskają kit za kitem, a sekciarze słuchają z rękoma uniesionymi do modlitwy.

Okrutne, psychotyczne i tak zwyczajnie nieprzyzwoite.

Ten koncert podobnie jak i super pisowska produkcja filmu Smoleńsk to obraz upadku moralnego obozu władzy i świadectwo krzywdy, jaką Kaczyński wyrządza ofiarom katastrofy lotniczej. Katastrofy, za którą PiS jest bezpośrednio odpowiedzialny.

W PiS już wiedzą, że utrata władzy oznacza Trybunał Stanu. Dlatego nie mają i nie będą mieć żadnych hamulców. Mają świadomość, że gdy stracą władzę, to będą przez opozycję rozrywani na kawałki, szuflada po szufladzie, plik po pliku. PiS poniesie konsekwencje łamania Umowy Zasadniczej, jeżeli nie zrobi tego opozycja, to zrobi Suweren, to tylko kwestia czasu. PiS stracił kontakt z ziemią, jest naćpany godnością, wstawaniem z kolan i odmawianiem różańców i dlatego afera z ustawą IPN nie wygaśnie, a wręcz przeciwnie spirala się dopiero nakręca.

Kryzys wymknął się spod kontroli, a Kaczyński nic z tym nie zrobi, bo nie potrafi, bo nie chce i co najważniejsze, bo antysemityzm jest ich spoiwem tak jak nacjonalizm i sekciarski katolicyzm charyzmatyczny.

 

Tak to już jest na świecie, że inne narody też mają swoich antysemitów i anty-polaków i podobnie jak elektorat PiS uważają swoje państwo za wybrane.

 

„Globalny antysemityzm” styczeń 2005

„W ciągu ostatniej dekady ambasady i konsulaty amerykańskie na całym świecie zanotowały wzrost antysemityzmu – piszą autorzy raportu. W raporcie sporo miejsca poświęcono Polsce.

Amerykanie zaznaczyli, że „pomimo oficjalnego potępienia antysemityzmu i wysiłków, by go zwalczyć, konserwatywna katolicka rozgłośnia Radio Maryja jest jedną z najbardziej ewidentnie antysemickich rozgłośni w Europie”.

A to wywiad, który ukazał się 20 lutego 2018 r w środku światowej zadymy z ustawą IPN.

Żydzi mają bardzo dużo do ukrycia, jeśli chodzi o II wojnę światową.

Nigdy żaden żydowski kat nie został osądzony. I dziś premier Netanjahu będzie mówił do polskiego premiera jakieś bzdury? My, Polacy, musimy ruszyć z naszymi źródłami na świat i bajka, którą Żydzi wytworzyli przez lata przestanie funkcjonować – podsumowała doktor historii.

Żydzi mają wiele do ukrycia. Ten haniebny udział Żydów w zagładzie własnego narodu, o którym mówią nam źródła – to, co zdążyli zapisać zamordowani później Żydzi – jest naszym atutem.

Żydzi nazywają nas Hamanami (śmiertelnymi wrogami – red.) od tysiąca lat. Od kiedy tu zamieszkali. To jest zupełnie żydowski paradoks, że narody, które dawały im schronienie, Żydzi nazywali okrutnikami

Żydom zawsze była bliższa kultura niemiecka. Język jidysz, którym posługiwali się nasi Żydzi, to taki żargon niemiecki. Żydzi zawsze kochali Niemców  

mówiła dr Ewa Kurek

Katolicki głos z Torunia słychać wyraźnie w każdym mieście i na wsi, a dzieło się rozrasta. Państwo płaci frycowe Rydzykowi, a ten szkoli kolejne pokolenia telewizyjnych paskowych i szczeniaków drących w Sejmie flagę Unii i latających z telefonem komórkowym na teleskopie.

Tadeusz Rydzyk ma też wtyki w senacie, senator PiS:

Jeszcze jakieś złudzenia co do wolnych i uczciwych wyborów?

Jakichkolwiek?

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *