Czy Naród Wybrany może być chory?

Czy Naród Wybrany może być chory?

Wyjście z dylematów zależy od pogodzenia się z tym, że wyjścia nie ma…, stwierdził Orwell. Kaczyński stworzył układ, który postawił wszystkie sorty i mordy pod ścianą. Prezydent Duda po reprymendzie telewizyjnej od posła swojej partii podjął decyzję o podpisaniu ustawy, mimo że ma pytania o jej konstytucyjność. Cały szkopuł w tym, że spora część rodaków ma wdrukowane stereotypy, a niechęć do żydów jest systemowa i utrwalała się od wieków. W parafialnych salkach w domowej atmosferze krążyły mroczne opowieści o bezwzględnych “żydach”, którzy nie dość tego, że zabili Jezusa, to panoszą się ze swoim bogactwem po całym Świecie. Polityka historyczna, którą prowadzi Kaczyński to droga donikąd.

Zostaliśmy jako Naród zepchnięci na peron, a pociąg odjechał. Następny będzie, ale się nie zatrzyma, bo w międzyczasie rozwalą peron.

Kolejne złe decyzje i uchwały przyjmowane na „Nocnej Zmianie” oraz patologiczne skłonności do kłamstwa nawet, wtedy gdy kłamać nie trzeba, świadczą o tym, że ta władz nie jest zdrowa na umyśle. W przestrzeni publicznej coraz częściej padają pytania o kondycję psychiczną ludzi, którzy dla władzy i pieniędzy są w stanie zrobić wszystko.

Problem z taką oceną jest taki, że kłóci się ona z procesem diagnozowania pacjenta. Z drugiej jednak strony, jeżeli to zagraża obywatelom to czy można taki fakt ignorować? Nie trzeba być psychologiem, aby ocenić dysfunkcję, jak panuje w obozie władzy, w którym wrze jak w kotle od niespełnionych ambicji i walce o uwagę guru.

Od dwóch lat Kaczyński wpycha kij w szprychy i patrzy, jakie są tego konsekwencje. Aby rozproszyć uwagę nieprzyjaciela, otwiera kolejny front. Wysyła na pierwszą linię ikony PiS od wygłaszania fałszywych oświadczeń i w try miga fora społecznościowe, ogarnia Bugałomania. Kaczyński jest przewidywalny dąży do wymazanie z historii Wałęsy, wsadzenie Tuska za kraty i uznanie przez świat, że w Smoleńsku do szło do zamachu. Ogrom tego kłamstwa został stłumiony przez cykliczne miesięcznice sekty smoleńskiej, która wbrew faktom i prawom fizyki twierdzi, że i tak to Tusk z Putinem zabili Lecha Kaczyńskiego.

Bezmyślna paplanina wyborcza ma swoje konsekwencje, na które nie mam już wpływu. PiS wikła Naród w konflikty międzynarodowe, wymaga od świata, aby ten uznał jego wersję historii, w której Polska została oszukana, wykorzystana a jej nieskalani i wyklęci obywatele mordowani byli bestialsko przez wszystkich sąsiadów na przestrzeni wieków. Taka opowieść dział na wyborców PiS, obcokrajowiec popatrzy, postuka się w głowę i zajmie się swoją historią.

Infantylność i megalomania, to logo tej władzy. Premier Polski chce zaanektować historię całego Świata, a Polska ma być główną biblioteką pamięci gatunku homo sapiens

Bagatelizowany jest ważny dla tej władzy wątek religijny. Wiara w Jezusa to wiara w to, że obecne systemy polityczne zostaną obalone przez Jezusa (przy wsparciu Polaków), który zapowiedział, że zjawi się na ziemi powtórnie i zrobi porządek. Wcześniej jednak ludzie znajdą się na krawędzi samozagłady, upadku kolejnej cywilizacji tylko tym razem globalnej. Niespokojna sytuacja na światowej arenie politycznej, na której trwa prężenie muskułów, wojny, trzęsienia ziemi, głód, znaki na niebie, to spełnianie się ewangelicznych proroctw Jezusa.

Dla ludzi niewierzących może wydawać się to nieracjonalne i przesadzone, ale wiara nie tylko czyni cuda, ale też pcha do destrukcji i dotyczy to w takim samym stopniu Islamu. Co może być ważniejszego dla osoby wierzącej ponad życie wieczne? To oferta z tych nie do odrzucenia, nawet kosztem życia doczesnego. Tak powstają współcześni męczennicy, tak powstał Naród Wybrany przez PiS, który jest opanowany przez ruchy charyzmatyczne, które robią wszystko, aby zniszczyć Unię i wprowadzić na świecie władzę teokratyczną.

Czy takie coś się bada i izoluje od społeczeństwa, czy pozwala szaleństwu kwitnąć dalej?

duda23

Antyaborcjoniści, ruch intronizacji Jezusa, cudowne uzdrowienia i comiesięczne kazanie Maryi, obecnie na stanowisku królowej Polski, o tym, że to z Polski wyjdzie Jezusowe królestwo, które zostanie przez Polaków ustanowione na całym bożym świecie. Zniszczona zostanie szatańska Unia, wszystkie narody upadną ze strachu przed wyrokami króla Polski Jezusa na kolana.

Fantazja?

„Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu…” (Mt 24.6-7). „Gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada”(1 Tes 5.3).

 „będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. Ale to wszystko dopiero początek boleści” (Mt 24.7-8)

„I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale. Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się” (Łk 21.25-26).

„A teraz wy, bogacze, płaczcie i narzekajcie nad nieszczęściami, jakie na was przyjdą (…) Nagromadziliście skarby w dniach, które się mają ku końcowi. Oto zapłata, zatrzymana przez was robotnikom, którzy zżęli pola wasze, krzyczy, a wołania żeńców dotarły do uszu Pana Zastępów” (Jk 5.1,3-4).

 „Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga” (2 Tm 3.2-4).

Ludzie wierzą w te proroctwa, tak samo, jak wierzą, że muszą spełniać wolę boga wykładaną im przez kapłanów. Skoro Duda znany ze swojej religijności wierzy, że miał zaszczyt zostać prezydentem Narodu Wybranego przez Boga, to musi z nim współpracować. Zadanie jest skomplikowane, trzeba wzniecić na świecie trwogę przed Narodem Wybranym, tak samo, jak to zrobili żydzi w czasach biblijnych.

Zaprzeczanie faktom, autodestrukcyjne działania, izolowanie się od świata zewnętrznego, który w ich diagnozie jest opętany przez zło, demony, szatana, strzygi, wiedźmy, lewactwo, ateistów i homoseksualistów, skłania do pytania nie tylko, jaka jest kondycja psychiczna rządzących, ale i też tych, którzy klaszczą po cichu PiS-owi.

Lekko licząc 7 miliardów ludzi na Ziemi, ma w nosie Kaczyńskiego i infantylny kraj, który cofa się do ubiegłego stulecia.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *