“Oszust nie zamieszka w domu moim, Kłamca nie ostoi się w oczach moich”

“Oszust nie zamieszka w domu moim, Kłamca nie ostoi się w oczach moich”

Konkordat należy zerwać, z wielu powodów, a jednym z nich jest ten, że katolicy w kraju ignorują Watykan, z którym była podpisywana umowa. Papież Franciszek został namaszczony przez boga, czyżby bóg, który jest wszechwiedzący, pomylił się w ocenie kwalifikacji Franciszka, a może pomylił się, namaszczając pedofila Wesołowskiego?

Schemat jest od wieków ten sam Kościół jak pokorne ciele stoi w rozkroku i dwie matki ssie, problem w tym, że im dłużej stoi się w rozkroku, tym bardziej czuć ból w kroczu.

Przykład najświeższy:

 W obszernym wywiadzie dla Onetu abp Jędraszewski pragnie stworzyć wrażenie, że nie jest poplecznikiem obozu pisowskiego.

Chcę jasno powiedzieć, że nie jestem kapelanem ani „dobrej zmiany”, ani PiS-u. Ja naprawdę nie głoszę niczego innego niż kard. August Hlond, prymas Stefan Wyszyński czy papież Jan Paweł II

Jest część biskupów, która jest krytyczna wobec PiSu, ale nie zabierają głosu. A jest część, łącznie z aktualnym nominatem na Kraków, arcybiskupem Jędraszewskim, która wypowiada się tak, jakby należeli do tej partii. Autor: ks. Alfred Wierzbicki‘Kościół wyszedł na głupka, bo poparł PiS’. Ksiądz profesor z KUL o sytuacji w Polsce

Kapłanami rządzą te same żądze co politykami PiS. W celu zaspokojenia chciwego na prestiż i profity władzy EGO są gotowi kłamać w oczy i grzmieć, że to Kościół jest bestialsko atakowany. Retoryka dokładnie taka sama jak Kaczyńskiego, obraz wisi do góry nogami, a pis-katolicy zachwycają się, jakie to piękne oczy mają te stopy.

“Chcę jasno powiedzieć, że nie jestem kapelanem ani „dobrej zmiany”, ani PiS-u. Ja naprawdę nie głoszę niczego innego niż kard. August Hlond, prymas Stefan Wyszyński czy papież Jan Paweł II”

Katolicy powołują się na pisma, których najzwyczajniej w świecie nie znają, a z Biblii wynika, że Kościół Katolicki to sekta religijna, która posługuje się kłamstwem.

Psalm 101: 7 Oszust nie zamieszka w domu moim, Kłamca nie ostoi się w oczach moich

Papież i Franciszek ponoć został wybrany przez boga tak samo, jak każdy inny biskup w tym również pedofile. Czy bóg nie wiedział, że właśnie natchnął gwałciciela dzieci?

Symbole, tak jak i polityka kłamstwa obraca się przeciwko konfabulacjom władzy i biskupów. Jezus, którego posadzili wbrew naukom ewangelicznym na świeckim tronie, nie ma widać problemu z ignorowaniem słów papieża, którego sam wybrał. Przyleciał do Polski, w której nie lubią żydów, uchodźców i reszty własnych rodaków. Udziela dyspensy na wszelkiego rodzaju kłamstwa i przestępstwa. W trakcie trwania miesięcznicy smoleńskiej otacza swoją opieką barierki wokoło miejsca, w którym sekta smoleńska modli się o to, aby kłamstwo stało się prawdą.

Efezjan 4; 25 Dlatego też brzydźcie się wszelkim kłamstwem. Niech każdy z was mówi prawdę swemu bliźniemu, bo przecież wszyscy razem jesteśmy członkami tego samego Ciała. 

Mt, 6; 1 Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.

Król Jezus udziela błogosławieństwa maszerującym faszystom, ulicami stolicy swojego królestwa i natchnął duchem świętym i głupotą tych, którzy bawią się brzydko historią i Polską. Błogosławi zgrai kłamców, którzy nie postępują zgodzie z wiarą, którą traktują instrumentalnie, nie mają nic wspólnego z ładem moralnym i etycznym. W imię korzyści doczesnych grzebią bohaterów, na których się powołują.

1 Jana 2: 4 Kto mówi: Znam go, a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma.

Purpuraci i cała reszta religijnych oszołomów wspierający Kaczyńskiego, podziały na katolików i niekatolików według pism, które uważają za święte, nie odziedziczą królestwa, w które wierzą.

 Mt, 6; 22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, [głupiec] podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: “Bezbożniku”, podlega karze piekła ognistego.

46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?

Religia to wielowiekowe oszustwo, którego celem jest ogłupienie jak największej ilości ludzi tak, aby czerpać z nich korzyści materialne. Nie ma dowodu na istnienie magicznej istoty, a mimo to ludzie wiedzą, czego ta istota wymaga od innych. Problem w tym, że co kraj to inna wersja tego samego boga, który jest prawdziwy? Dlaczego to ma być bóg katolicki, a nie Allach?

Trzy dominujące wyznania monoteistyczne pochodzą z tej samej mitologii Żydowskiej. Wywodzą się z opowieści o srogim Bogu Izraela, który był zazdrosny o chwałę, więc mordował okoliczne plemiona, które nie wierzyły w niego. Historię biblijną firmuje istota doskonała i wszechwiedząca, której nie wiadomo ile cierpień ludzkich jest potrzebnych do udowodnienia, że lepiej jej słuchać, bo to ona jest prawdziwa.

A jeśli Biblia to tylko zestaw bajd ludowych? Cz. 3

Polskę zdominowały katolickie zabobony, które od wieków kształtowały umysł zbiorczy, w którym nie ma miejsca na sceptyczne myślenie i wątpliwości. Istnieje tylko “jedna prawda i jedna droga”- katolicka, wszystko ponadto pochodzi od złego.

Pisowska władza wraz z biskupami chcą zmienić obywateli w bezmyślną masę, która wierzy we wszystko, co jej się powie. Chcą wszystkim narzucić normy religijne, których sami nie przestrzegają. Demokracja i Kościół Katolicki to dwie przeciwstawne idee, które nie mogą ze sobą być kompatybilne. Demokracja odwołuje się do humanizmu, a wiara buja się na niebiańskich obłokach, z których nic nie wynika.

Nie ma logicznego i historycznego uzasadnienia dla teokratycznej władzy, która porusza się w zamkniętym świecie izraelskiego kultu boga wojny — Jahwe.

Czy jesteś za tym, aby rozwiązać konkordat?

Po roku 1998 zabrakło znaczącej siły politycznej, która zdecydowałaby się na zaskarżenie umowy z Watykanem do Trybunału Konstytucyjnego.

W konsekwencji przyjęcia w konkordacie oraz w konstytucji formuły autonomii i niezależności powstał w Polsce specyficzny normatywny model relacji państwo-Kościół, charakteryzujący się wyjątkowym uprzywilejowaniem Kościoła katolickiego 

Cały szkopuł polega na tym, że w obecnym układzie politycznym nie ma partii, która jest w stanie zerwać toksyczny dla Polaków Konkordat. Ostatnie lata pokazały, że politycy walczący z kościołem robią to po to, aby zdobyć głosy racjonalistów, po dojściu do władzy zmieniają ton. Kaczyński pokazał, jak się załatwia kontrowersyjne tematy, nie gada się o nich, tylko się je rozwiązuje.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *