Sędzia podgląda jednym okiem spod opaski

Jacek Międlar brał udział w pełnych nienawiści rasistowskich demonstracjach, w mediach społecznościowych atakował papieża Franciszka. Część parafian nie wpuściła go do domów podczas kolędy, a Wrocławska Kuria karnie przeniosła go do Zakopanego, między innymi za głoszenie takich idei: W polskim Kościele rządzi lobby homoseksualne. Dobrze wiem, że nie rządzi, ale wywiera naciski. Talmud jest księgą pełną nienawiści, służy wynaradawianiu, niszczeniu Kościoła.

Tymczasem Ziobro cichaczem wspiera ONR, z którym jest związany duchowo.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku umorzyła dochodzenie związane z zorganizowanymi w kwietniu w tym mieście obchodami 82. rocznicy powstania ONR. Nie znalazła podstaw do uznania, iż doszło wtedy do popełnienia tzw. przestępstw z nienawiści; podobnie oceniono kazanie ks. Jacka Międlara.

Wychodzi na to, że prokuratura wie lepiej od biskupów i kwestionuje ich kompetencje oraz  karne przeniesienie Międlara na wywczasy do Zakopanego.

NOWE FAKTY! Prokurator usprawiedliwił promocję banderyzmu, a oskarżył za antybanderowskie wlepki. Sprawę przekazujemy do Ziobry

Były ksiądz komentując decyzję prokuratory napisał na swoim blogu – Sąd wycofał mój akt oskarżenia! Lewactwo wyje, bo „nie straciłem werwy patriotycznej” i „wziąłem na celownik prymasa”.

Sąd komentując swoją decyzję, wykpił się, przesyłając wypowiedzi oskarżonego do zbadania przez językoznawców. Chyba coś w tym jest, że część środowiska sędziowskiego podgląda jednym okiem spod opaski. Wystarczy poczytać, co wypisuje ten człowiek o nazistowskiej mentalności na swoim oficjalnym blogu.

Polska to kraj nowych możliwości, tu każdy idiotyzm ma szansę na sukces. Odradzające się ideały Hitlera w kraju, który został zniewolony przez II Rzeszę, to ślepy na fakty narodowy masochizm i kompletny brak refleksji nad konsekwencjami takich zachowań.

A konsekwencje są poważne. Nie jestem prawnikiem ale intuicyjnie czuję, że ten rozdział Konstytucji jest klarowny.

Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Pali się grunt pod nogami, więc należy naród podsłuchać i zastraszyć. Władza realizuje ewangeliczną przypowieść: Kto mieczem wojuje od miecza ginie w swoim stylu: 

Kto hakami walczy od haków zginie.

Myślę, że dzielą nas tylko chwile od rozpoczęcia narracji przez środowiska Gazety Polskiej, związane z ministrem Antonim Macierewiczem, że przecież zarówno Lech Kaczyński jak i Jarosław byli jednak w willi w Magdalence, uczestniczyli w obradach Okrągłego Stołu i pili wódkę z Jaruzelskim. Może więc Prawo i Sprawiedliwość to partia założona przez bezpiekę i w tym tkwi sekret jej wysokiego poparcia? Będzie z tego super materiał na nową książkę pt. „Resortowe partie”. I z pewnością znajdą wiernych czytelników.

CROWD media “Tajemnica sukcesu dobrej zmiany odkryta! Nie uwierzycie kto za nim stoi”

Jeden z polityków obozu władzy krytykują PO powiedział, że “opozycja kreuje rzeczywistość, której nie ma…”

Przez tyle lat bycia w opozycji, Kaczyńskiemu został ten nawyk kreacji i się rozwija.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *