PiS po raz kolejny dostał z liścia

Prezydent Polski z nadania PiS-u, Rydzyka i Episkopatu złamał prawo i tym razem nie wolno odpuścić, bo na końcu tej drogi jest degrengolada władzy.

PiS będzie szedł w zaparte, będą twierdzili, że to opinia “grupy kolesi w togach”, że to Sąd Najwyższy złamał, prawo… a poza tym, to PO się pierwsze zaczęło.

Prędzej użyją siły, niż przyznają się do kolejnej spektakularnej porażki.

Jeżeli opozycja nie wyciągnie wniosków z przeszłości i odpuścili Dudzie, tak jak to zrobili w przypadku Ziobry, to mogą zwijać manele. Parlament straci prawo bytu.

Pisowcy mają niski próg empatii i na dodatek nie grzeszą inteligencją. Przez siedem dni w tygodniu wiją się jak piskorz, plotą banialuki, łamią prawo, obrażają obywateli i robią, co tylko im przyjdzie do głowy.

Dlaczego?

Dlatego, że mogą.

„Nie da się użyć rządów prawa przeciw demokracji, ale można użyć demokracji przeciw rządom prawa. Nie chodzi tylko o to, że rządy prawa to część Traktatu o UE, ale o to, że rządy prawa są fundamentem naszych społeczeństw„.

Timmermans

Demokracja prowadzi do dyktatury mówi Platon, a Kaczyński to potwierdził. Pokazał na żywym organizmie, że można zdobyć władzę w sposób demokratyczny i użyć jej do wprowadzenia dyktatu. Co jakiś czas pada pytanie; Czy politycy przed objęciem stanowisk w rządzie, powinni być diagnozowani przez psychiatrę?

PiS udowodnił, że takie badania są niezbędne.

Skoro nie ma prawa, to co jest?

Czy Rydzyk, Kaczyński, Macierewicz, Ziobro, Błaszczak, Pawłowicz, Suski, Kempa to grupa reprezentatywna dla Polaków?

Please follow and like us:

Facebook Comments

One thought on “PiS po raz kolejny dostał z liścia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *