Po co jest ten miś?

Pisowcy chcą przyćmić na każdym polu poprzednie ekipy rządzące. Nepotyzm, niegospodarność, prowadzenie permanentnej kampanii wyborczej, która jest jak samonapędzające się urządzenie do wygadywania kompletnych nonsensów. Jest pewna prawidłowość, którą pisowcy z uporem realizują – im wyżej w partyjnych strukturach, tym większy miszmasz w głowie.

Pełniący Obowiązki Rząd postanowił pokazać całemu światu że Nasz Miś “jest na skalę naszych możliwości. My tym Misiem otwieramy oczy niedowiarkom. Patrz Świecie! To nasze, przez nas wykonane! I to nie jest nasze ostatnie słowo!” To jest Miś Polski, narodowokatolicki! Na nic zdadzą się krzyki totalnej opozycji, lewaków, komunistów-cyklistów, że dobra zmiana jest złą zmianą.

 Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu

Niech nam żyje tak długo, jak długo będzie płacił.

A władza buli za budowę swojego wizerunku.

A miało być tak kolorowo… na lewo dom, na prawo dom, a w dole Wisła (już nie długo po betonie) płynie.

Powiem krótko: nazywam się Szydło, Beata Szydło! I nie pozwolę sobą kierować.

To nie znaczy, że nie będę słuchać ludziBędę słuchać i młodszych i starszych, i biednych i bogatych… 

W Polsce jest zbyt wiele podziałów, zbyt wiele zróżnicowań, trzeba doprowadzić do tego, by te podziały zniknęły, by każdy miał poczucie tego, że państwo jest po jego stronie.

Beata Szydło Nowa Sól 30 lipca 2015

Jak to pięknie brzmi: … by każdy miał poczucie tego, że państwo jest po jego stronie.

Okazuje się, że pełniąca obowiązki premiera Beata Szydło powinna dostać Nobla za obalenie stereotypu, że jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Na całe szczęście Polska jest narodem wybranym przez Jahwe (ojciec Jezusa), który to zesłał na nasz kraj łaskę w postaci Beaty Szydło i PiS-u! Pani p.o. Premier tak daleko myślą sięga, że Salomon wymięka. Szydło potrafi z pustego nalać do pełna!

,,W Polsce jest dosyć pieniędzy, nie trzeba zaglądać Polakom do kieszeni,, ,,w Polsce nie trzeba nikomu zabierać, a tylko uczciwie rządzić,, – Szydło

Władza nie będzie grabić do siebie, będzie grabić do kieszeni suwerena tak, że obywatele pensje będą w biało czerwonych teczkach dostawać.

Dziś musimy odbudować szacunek dla polskiego państwa.

Politycy muszą służyć obywatelom.

Szydło

No właśnie!

Koniec z marnotrawstwem kasy suwerena! Koniec z ośmiorniczkami, rozbijaniem się służbową komunikacją i pilnowaniem żyrandola! Oczyścimy struktury państwa z tych polityków, którzy nie służą obywatelom i zastąpimy ich swoimi, miernymi ale wiernymi, liczy się chęć szczera, która zrobi z ciebie oficera.

Dość okradania i okłamywania Polaków, którzy są ogłupieni przez lewaków i nie widzą, że Polska jest w ruinie! Zajmiemy się wspólnie z wami, drodzy obywatele, naprawą Polski i…

– Nie będziemy się mścić – Kaczyński

Zrobimy porządek z diabelską Unią! A poprowadzi nas znany odkrywca nowych lądów, pełniący obowiązki ministra Pan Waszczykowski z San Escobar.

– To nie było żadne 27:1. Proszę zobaczyć, jak wyglądało rzekome głosowanie. Zadano jedynie pytanie: kto jest przeciw – stwierdził szef MSZ, pytany przez “Dziennik Zachodni” o powody porażki w Brukseli.

No właśnie!

Powinni zadać najpierw pytanie: Kto jest za? A dopiero potem: Kto jest przeciw? Podstępna Unia nie dała szansy innym europosłom — nie podnosić ręki! No i najważniejsze, głosowanie było rzekome. I to by się zgadzało, bo zawsze, gdy mieliśmy szansę wygrać jakieś wybory, to fałszowano wynik. I to ma być demokracja?

Pan Bóg miał siedem dni, by stworzyć świat, a ja miałem trzy, by wypromować kandydaturę Jacka Saryusz-Wolskiego

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego kraju przemęcza się minister MSZ, globtroter i odkrywca Waszczykowski.

Ostatnio modny stał się cytat z filmu Barei Miś:

Obecny obóz rządzący realizuje nową wersję Misia, Rozmów Kontrolowanych oraz w sferze komunikacji ze społeczeństwem postanowili zaczerpnąć dialogi z Rejsu.

Ps. Co na to wszystko król Polski Jezus?

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *