My tu gadu, gadu, a PiS śliwki kradnie,

drzewa ścina, konie kradnie, urządza za granicą z przytupem kabaret w stylu komunistycznego noir.

Rząd w ekspresowym tempie popełnia jedną głupotę za drugą. Jest tego, tyle że nie wiadomo, na czym się skupić. Szyszko wycina lasy, lata z flintą po lesie i strzela do zwierzyny, a teraz realizują kolejny szalony pomysł.

Teraz najważniejszym człowiekiem w kraju ma szansę zostać nadprokurator i sąd w jednym Ziobro, któremu wpadają do wanny laptopy z „koronnymi dowodami”. Pan Zbyszek, gdy sobie coś ubzdura, to nie zawaha się postawić cały aparat sprawiedliwości na baczność.

Obecny stosunek pana Zbyszka do szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwość, kształtował się na przestrzeni wielu lat, a jego determinacja do naprawy systemu pojawiła się po raz pierwszy w 1993 r., gdy był studentem prawa.

Na początku lutego, roku pańskiego 1993, do miejsca zamieszkania pana Zbyszka zaczęły przychodzić brzydkie anonimy, które szkalowały jego tatusia, który za czasów PRL był prominentnym działaczem PZPR w Krynicy.

Minister Ziobro, doktor samo dobro

Obecny minister wszelkiej “sprawiedliwości” odleciał już w młodości. Ubzdurał sobie, że jego koledzy chcą wymusić okup, czyhają na jego życie i na dodatek są dilerami “maryhuany”. Zabawa z wymiarem sprawiedliwości otarła się o absurd w czasach poprzednich rządów PiS-u, gdy Ziobro został ministrem sprawiedliwości.

Tak jednak być nie mogło, żeby bandyci chodzili po ulicach wolni, więc pan Zbyszek złożył papiery, aby skasować ten niesprawiedliwy i krzywdzący wyrok. W roku 2000 Sąd Najwyższy postanowił uchylić wszystkie dotychczasowe wyroki, aby ówczesny wiceminister Zbigniew Ziobro mógł z czystą kartą udowodnić winę złoczyńcom i rozpocząć pierwszy etap w procesie dobrych zmian.

Minister Ziobro, doktor samo dobro

Każdy liczący się polityk w Pisie ma swoje demony, które tuli i karmi. Smoleńskiem, polowaniem, dawaniem państwowej kasy na Kościół Katolicki. Swoją drogą biskupi siedzą cichutko, jak mysz pod miotłą i odcinają kupony, o których wartości obywatele nie mają pojęcia.

Dlatego sądy mają być obsadzone swojakami, tak na wypadek przegranej w wyborach lub gdy suweren wywiezie na taczkach. Sądy muszą być pod butem Ziobry.

Nasuwa się pytanie: Które demony najpierw utuli pan Zbyszek? Prezesa?

„Wady Jarosława Kaczyńskiego uniemożliwiają współpracę. On dzieli ludzi. Nawet przegrani nie wrócimy do PiS – Ziobro

 źródło

Czy może chce zemsty? Za dziesięć lat szarpania się z sądami, które wydawały niekorzystne dla Ziobry wyroki w sprawie szemranych kolegów? A może na lekarzu, któremu pan Zbyszek chce udowodnić, że jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca? Jakie by nie były motywy, którymi kieruje się minister, fakt jest taki, że szarża na trójpodział władzy wchodzi w ostatnią fazę. I jak to bywa w przypadku pisowskich “fachowców” znowu coś nie wyszło.

Takiego dokumentu w polskim życiu publicznym jeszcze nie było. Krajowa Rada Sądownictwa sprawdza prawdziwość 32 oświadczeń resortu sprawiedliwości i samego Ziobry.

  1. Reforma KRS zwiększy stopień demokratyzacji trybu wyboru kandydatów do Rady (ms.gov.pl)

Reforma KRS doprowadzi do upolitycznienia Rady, która będzie się składała z członków wybieranych przez większość polityczną.

źródło

Rząd w ekspresowym tempie popełnia jedną głupotę za drugą. Jest tego, tyle że nie wiadomo, na czym się skupić. Szyszko wycina lasy, lata z flintą po lesie i strzela do zwierzyny, a teraz realizują kolejny szalony pomysł.

Ktoś, kto oddał głos na “Gównianą Zmianę” i dalej zamierza wspierać obecną władzę, powinien mieć świadomość, że wspiera ludzi, którzy mają poważne kłopoty z psychiką i są nieprzewidywalni. Co więcej, nawet dotychczasowi partnerzy głośno mówią, że z szaleńcami się nie zdają.

Węgierskie media o „zdradzie” Orbana. „Lojalność nie obowiązuje, gdy partner utracił zdrowy rozsądek

oko.press

“Obyś żył w ciekawych czasach”…

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *