Prawo i Sprawiedliwość poniesie sromotną klęskę,

na własnie życzenie i jest to kwestia czasu… tylko Polski  żal. Kilku pisowskich frustratów wraz z biskupami wzięli Polskę w jasyr. PiS dostał do ręki gorący ziemniak władzy, tym samym spełniły się oczekiwania Rydzyka i Episkopatu. Mimo, że nie wszystkim w tej trójcy jest po drodze, to łączą ich wspólni bohaterowie. Od jakiegoś czasu obrabiani są Żołnierze Wyklęci, z których PiS i kapłani chcą zrobić niemal świętych. Tylko czekać, kiedy wylądują na Wawelu, obok Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – któren poległ w zamachu, skręconym przez Tuska i Putina.

Z PiS-m rozmowa jest po prostu niemożliwa, oni nie są w stanie poddać się refleksji, są jak małe dzieci, które dostały do ręki narzędzia dorosłych. A jako że nie potrafią się nimi posługiwać to, co chwila coś psują i zwalają winę na poprzedników.

Nachalna propaganda odegrała swoją rolę, wyborcy Kaczyńskiego i spółki z mocno ograniczoną odpowiedzialnością, zamknięci są na fakty i argumenty. Po latach ośmieszania katolicko/pisowskie środowisko może teraz żądać od władzy, aby ta w spektakularny sposób w świetle jupiterów założyła Tuskowi kajdany na ręce i nogi. Ma być jasno powiedziane, że w Smoleńsku doszło do zamachu, a wszyscy winni z PO mają być potraktowani tak samo, jak Lucyfer Tusk.

Nie da rady w nieskończoność kłamstwem podtrzymywać kłamstwo, prędzej czy później nie ma już ruchu, szklanka jest pełna i nic się do niej więcej nie naleje. Nie można w dobie internetu naginać rzeczywistości. Polityka historyczna w jakiej lubuje się PiS to alternatywna “prawda”. Bohaterowie pisowscy to postacie niejednoznaczne, których historią można dowolnie manipulować.

PiS nie może oprzeć się na micie wielkiej Solidarności, dlatego, że zdecydowana większość żyjących jeszcze członków elit Solidarności jest przeciwko PiS.

Natomiast mit Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych, pozwala zbudować taki antykomunizm werbalny, który jest całkowicie odklejony od rzeczywistych ludzkich biografii, bo bardzo niewielu Polaków było Żołnierzami Wyklętymi 

Michał Sutowski

Kolejny mit, który kwitnie w cieniu miesięcznicy smoleńskiej. Pisowscy posługują się manipulacją, więc i taką mają opowieść, którą można odczytywać, tak jak aktualnie pasuje.

Można dostać gęsiej skórki na myśl reformy edukacji w wersji katolicko/pisowskiej, gdy w teleranku pojawia się w roli głównej Antoni Macierewicz, który będzie karmił umysły dzieci bzdurami o Smoleńsku i Żołnierzach Wyklętych.

Antoni Macierewicz w “Teleranku” będzie opowiadać dzieciom o żołnierzach wyklętych.

natemat

Władza dowodzi, że pojęcie absurdu nie zostało w pełni określone, więc należy to zmienić. PiS dokonał rzeczy niemożliwej, sprawił, że oczywiste bzdury są uznawane za prawdę. Skandaliczna manipulacja Smoleńskiem oraz sterty kłamstw i obelg wygłaszanych przez polityków rządzących krajem, prędzej czy później doprowadzi pisowców pod ścianę. Zapowiadany strajk kobiet może zachwiać władzą, która jest tak naprawdę tchórzem podszyta.

Państwo działa teoretycznie.

Please follow and like us:

Facebook Comments

One thought on “Prawo i Sprawiedliwość poniesie sromotną klęskę,

  1. Hello there I am so happy I found your website, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Nonetheless I
    am here now and would just like to say thanks a lot for
    a incredible post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look
    over it all at the moment but I have bookmarked it and also included your RSS
    feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the fantastic job.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *