Niekonwencjonalny prezent

Niedługo czas prezentów. W sklepach znowu będą królować zabawki z wątpliwej jakości plastiku, pluszowe przytulanki wykonane szablonowo.
Wszystko do siebie podobne, produkowane masowo. Znowu Barbie, pluszowy Puchatek czy inny Kłapouchy… Co roku to samo. Plastik, szablon…

Coraz częściej zdarza się, że media obiega informacja alarmująca o substancjach szkodliwych, które zostały użyte do produkcji zabawek.
Wtedy zostaje jedynie wyrzucić już polubioną przez dziecko zabawkę. Smutne to i okrutne. Wszak każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej.

Ale jest na to doskonały sposób: ręcznie wykonane maskotki oraz inne, użyteczne produkty. Ręcznie wykonane, zatem niepowtarzalne. Maskotki, czapki, szaliki. Warto na Mikołaja lub na Gwiazdkę dać dziecku coś niepowtarzalnego, czego koleżanka lub kolega nie ma.

15233564_224703167966514_426973016_o

Jest to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ale także i dla dorosłych. Rodzina i bliscy z pewnością docenią unikalny, starannie dobrany prezent. Coś na miarę, dopasowane do danej osoby sprawi więcej radości, niż sztampowy prezent z marketowej półki.

15211640_224702847966546_1167057617_n

Polecam sklep udziergani.pl. Prowadzi go moja koleżanka, wszystkie rzeczy robi własnymi łapkami. Można u niej zamówić czapki, szaliki, maskotki, ocieplacze na kubki czy breloki. Wszystkie wykonane ręcznie, dopasowane do gustu zamawiającego. A przede wszystkim niepowtarzalne i unikalne. Myślę, że to dobry pomysł na prezent. Taki osobisty, od serca. Fajniejszy, niż kolejny pluszak dla dziecka czy komplet z rosska dla mamy 😉

15226576_224705521299612_1360058382_n

Zamawia się łatwo – wystarczy wysłać mail na adres: kontakt@udziergani.pl

Prace Asi można obejrzeć tutaj: https://www.instagram.com/by_niekonwencjonalna/

Ja w tym roku zamówienie na czapki już złożyłem. Będzie kupa radości, bo komplety będą unikalne, robione specjalnie dla dzieci. Jednym słowem – polecam 🙂

Udziergani.pl

Please follow and like us:

Facebook Comments

2 thoughts on “Niekonwencjonalny prezent

 1. Hօwdy just waned to give you a quick heads up.
  The text in уour pօst sewm to be running off the screen in Internet explorer.
  I’m nott sure if this is a format іssue or something tto do with internet brօwser
  compatiƄility but I figured I’ⅾ post to let you know.
  The style and ɗesign look great though! Hߋpe y᧐u get the issue fixed soon. Many
  thanks http://Cleonet.ca/external.php?external_url=jasabacklinkartikel.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *