Ech wypiło by się coś…

W sumie jak się tak nad tym wszystkim zastanowić to rząd jest emanacją społeczeństwa. Skoro mamy niemądry rząd to ktoś ich kurde musiał wybrać…

I wcale się nie dziwię, że PiS robi, co chce. Robi, bo może. Najważniejsi urzędnicy w kraju są wykonawcami poleceń posła, który wykorzystuje słabości systemu do realizacji prywatnych wizji.

Sen o Wielkim Narodowym Katolickim Narodzie — Wybranym staje się faktem. Wizje religijne zaczynają się spełniać na naszych oczach. Królem Polski zostanie Jezus. Rząd za chwilę dostanie wytyczne od Episkopatu i przyjmie uchwałę, w której zagwarantuje biskupom, aby ci przekazywali wolę króla, bo wychodzi na to, że tylko oni mają takie prawo…

bog_serwisuje_ten_swiat_653

Odpowiedzialnym za bezpieczeństwo kraju jest człowiek nieprzewidywalny, na którym ciążą poważne zarzuty i żeby nie było tak prosto, to przejawia on objawy kłopotów psychicznych. Kabaret sytuacji polega na tym, że Minister Obrony wypowiada się o broni elektromagnetycznej, napada na NATO i zazdrości, że ktoś komuś za 1 dolara sprzedał okręty na podstawie sarkastycznego żartu lub trafnej prowokacji. To się skończyć może tragicznie.

Otwierając rano portale internetowe na każdej stronie jest coś o Kaczystach i ich genialnych pomysłach, które częściowo mają sens, ale ograniczony sposób myślenia rządzących się indukuje. W zamkniętych kręgach głupców nie ma możliwości na poprawę jakości myślenia i odczuwania. Głupiec z głupcem nie wymyślą nic mądrego — chyba że przypadkiem.

rysunki_full_color_2064172

Angażujemy się w to wszystko personalnie. Jako obserwatory, którzy chcieliby zmian, ale im się nie chce specjalnie ruszyć dupy. Ich wybór. Mają prawo — też płacą na państwo. I jak tak sobie co rano dawkuję te wszystkie pierdolety, które wygadują ci wszyscy księża, szarlatani i politycy — kolejność właściwa, to mi się czasami po prostu już chce umrzeć. Wiadomo, że nas robią w ch..a jak chcą. Sorka za przekleństwa, ale już mnie to wpienia. Trzy lata takiej toksyny sączonej z ekranu, może osłabić poczucie obywatelstwa, zszarpać nerwy i zaczyna się mieć to w dupie.

Przecież to wszystko jedna wielka sitwa połączona kasą, interesami i hakami na siebie. Tu ŻADNE DOBRE ZMIANY NIC NIE ZMIENIĄ — nic już nie pomoże. Żadne obietnice i święte uroczystości nie pomogą, gdy się Polacy przekonają, że zostali zrobieni w wała na kasę.

to_bog_stworzyl_ziemie_4746

Teraz będą płacić za to, że mieli okazję sobie zagłosować.

Będziemy bulić, proszę państwa jak jeden mąż, aż do utraty tchu.

Za zaszczyt bycia narodem wybranym — tylko w jakiej kategorii?

Nie ma lipy!

Tu jest Polska Racja Stanu Katolickiego.

A tak na marginesie – my tak po prostu mamy, że niespecjalnie się jako naród lubimy personalnie… swoją drogą ciekawe czy są takie badania sondażowe?

Czyżby dotyczyła nas zasada, że Głupcy z Głupcami nie wymyślą nic mądrego — chyba że przypadkiem.

W takiej konfiguracji to normalnie nigdy nie będzie.

I w sumie mam to w dupie. Mogę sobie tylko porobić z tego jaja na ekranie przed szanowną widownią portalu SzurumBurum.pl. Nerwy tu nic nie pomogą. Im właśnie o to chodzi, żebyśmy się wkurzyli wzajemnie na siebie, tak ad persona, ogólnie zbiorowo.

Tak zrobić z całej Polski kiboli.

Tak się tylko zastanawiam nad stanem mentalnym wyborców Ministra Obrony Antoniego Macierewicza, specjalisty od pękających parówek hrabiego Barry Kenta i szaleńczych działań, w których jest metoda, ale zanim ją poznamy, to będzie już za późno. Złapią wszystkich nas za ryja i będziemy mieć nową sanację — nową mentalność.

rysunki_full_color_6508952

 

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *